Ogłoszenia
Ogłoszenia na II Niedzielę Adwentu Drukuj

2018-12-09

Zachęcamy do licznego udziału w Roratach - zapraszamy w tygodniu na godz. 17.00, a w sobotę na godz. 7.00 rano. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii będzie w czwartek 20 grudnia, a do chorych z komunią św. przed świętami udamy się w poniedziałek 17 grudnia.

Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 11.15 dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. otrzymają poświęcone medaliki.

Ks. bp. Damian Muskus udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. 55 kandydatów otrzyma Boże Dary Ducha św. Włączając się w przeżywanie tego wydarzenia otoczmy ich naszą modlitwą. Zapraszamy do udziału w uroczystości, która będzie we wtorek o godz. 18.00. Spowiedź dla młodzieży przed przyjęciem bierzmowania będzie w poniedziałek od godz.17.30 do 18.00, a następnie próba przed uroczystością.

Kalendarz liturgiczny:

Czwartek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy;

Piątek – wspomnienie św. Jan od Krzyża, kapłana i doktora kościoła;

Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia!

  1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła Rodzinom Paszkówki oraz za ofiarę 500 zł. złożoną na kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą świątynie polecamy rodzinom Paszkówki: Jaskuła, Kucharczyk, Godula, Śliwa, Gonek, Byrgiel, Kucharczyk, Antos, Stolarz

  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kościół w minionym tygodniu 100 zł. od rodziny z Krakowa, 200 zł od rodziny ze Sosnowic oraz 300 zł od dwóch rodzin z W. Dróg. Bóg zapłać!

  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klas szóstych będzie we środę po roratach, klasy ósme Sosnowice i Wielkie Drogi będą miały spotkanie w środę o godz. 16.00, a klasy ósme z Paszkówki w czwartek o godz. 16.00

  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.15 przyjdzie do dzieci naszej parafii Św. Mikołaj - zapraszamy.

  5. Zarząd Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Pobiedr" oraz rodzice wychowanków klubu przygotowali na 2019 rok kalendarze, z którymi będą odwiedzać domy naszych parafian. Zachęcamy, do przyjęcia osoby z kalendarzami i wsparcia naszego parafialnego klubu.

  6. PUKS POBIEDR zaprasza na wyjazd narciarski w sobotę 15 grudnia. Koszt ok. 100 zł - w tym karnet, transport i ubezpieczenie. Więcej informacji na stronie internetowej klubu i u trenerów.

  7. Wójt Gminy Brzeźnica, Centrum Kultury i Promocji oraz Stowarzyszanie „Nowoczesna Gospodyni” zaprasza na spotkanie przedświąteczne – „Tradycja Stołu Wigilijnego”, które będzie 15 grudnia o godz. 16.00 w Wiejskim Domu Kultury w Brzeźnicy.