Ogłoszenia
Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą Drukuj

2017-10-23

Kalendarz liturgiczny:  

Sobota – Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza;

W przyszłą niedzielę Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego po Mszy św. o godz. 9.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i hymn dziękczynny Ciebie Boga Wysławiamy.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła rodzinom ze Sosnowic i W. Dróg oraz ofiarę 350 zł. złożoną na kościół. W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom Wielkich Dróg: Kobiela, Kulma, Cichórz, Cichórz, Kaczmara, Biel, Szałaś, Jewuła, Pawłowska, Rawska, Rakszewska.

2. Podziękowanie za ofiary złożone na kościół 100 zł od rodziny ze Sosnowic, 100 zł od rodziny z Krakowa oraz 300 zł przelane na konto od rodziny z Bęczyna. Bóg zapłać!

3.  „Ekstremalny różaniec” do Kalwarii Zebrzydowskiej wyruszy z Kaplicy na Drabożu w najbliższą sobotę o godz. 10.00. O godz. 13.00 Msza św. w klasztorze i powrót. Pielgrzymujemy na własną odpowiedzialność i bez względu na pogodę. Dzieci idą pod opieką rodziców, grupa będzie zabezpieczona przez nasze służby i została zgłoszona do Komendy Powiatowej Policji. Będzie zorganizowany autobus, który nas przywiezie z klasztoru do Paszkówki, dlatego prosimy o zapisy, kto będzie wracał zorganizowanym środkiem transportu (wpłacamy 5 zł.). 

4. Dzisiaj bieg ze Sosnowic do Paszkówki - zapisy i start w Sosnowicach o godz. 14.00 – meta w Paszkówce na rynku. Zapraszamy do udziału.

5. Tabliczki z numerami domów dla mieszkańców wsi Paszkówka będą wydawane w poniedziałek 23 października od 15.00 do 18.00 w Wiejskim Domu Kultury – dla wsi Bęczyn będą w późniejszym terminie.

6. Zapraszamy na sztukę Zofii Gloss p.t.: "Czarny Jim", którą grupa teatralna CREDO z Rusocic zaprezentuje w Wiejskim Domu Kultury w Paszkówce w niedzielę 29 października o godz. 18.00. Więcej informacji...