Ogłoszenia
Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocy Drukuj

2017-05-21

Gościmy w naszej wspólnocie ks. Biskupa Grzegorza Rysia. Niech wspólna modlitwa, wsłuchiwanie się w głoszone Słowo Boże i spotkania będą świadectwem naszej wiary i przywiązania do Kościoła i przyniosą obfite owoce w życiu każdego z nas.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – wspomnienie św. Rity z Casii, zakonnicy; W najbliższy pon. wt. i śr. przypadają dni modlitw o urodzaje tzw. „dni krzyżowe” – tradycyjnie pójdziemy z modlitwą pod krzyże naszych wiosek o godz. 17.30, a po powrocie będzie wieczorna Msza św.

Środa – Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych;

Piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana;

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia  Pańskiego.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła rodzicom młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom Sosnowic: Dyrga, Brożek, Dyduch, Piwowarczyk, Gacek, Klaja, Adamus, Jezioro, Grzegorzewska, Baran.

2. Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w minionym tygodni: rodzicom dzieci klas czwartych rocznicowych 740 zł, od rodziny z W. Dróg 200 zł.; od rodziny z Paszkówki 50 zł. oraz 300 zł. przelane na konto parafii. Bóg zapłać!

3. Sołtysi Bęczyna i Paszkówki informują o konsultacjach społecznych w sprawie nazewnictwa ulic, które odbędą się 25 maja w czwartek o godz. 17.30 w Bęczynie w Domu Strażaka i o godz. 19.00 w Domu Kultury w Paszkówce.

4. Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "POBIEDR" zaprasza na V Rajd Turystyczny Szlakiem Papieskim "Nie lękajcie się". Wyjście na trasę w sobotę 27 maja o godz. 8.45 sprzed kościoła w Paszkówce do kaplicy na Drabożu. W programie quiz o Janie Pawle II, gry, zabawy i nabożeństwo majowe. Zakończenie ok. godz. 12.30.  Więcej informacji na plakatach i stronie internetowej.