Aktualności
AKCJA LATO 2017 - półkolonia w Paszkówce Drukuj
poniedziałek, 10 lipiec 2017
Zapraszamy dzieci do naszego Domu Integracji Społecznej (wikarówka) na półkolonię zorganizowaną przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy.
Zajęcia odbywają się w dniach od 10 do 21 lipca, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 -13.00.
W programie: atrakcyjne zabawy, konkursy, zawody sportowe, wycieczki plenerowe, poczęstunek. Więcej informacji na plakacie.
Czytaj całość...
Jubileusz ks. Józefa Antosa Drukuj
czwartek, 22 czerwiec 2017
W niedzielę 18 czerwca na Mszy św. o godz. 11.15 przeżywaliśmy Jubileusz 60 - lecia kapłaństwa naszego Rodaka ks. Józefa Antosa. Jubilat wraz z nami modlił się i dziękował Bogu za dar powołania, w miejscu gdzie rozpoczęła się jego droga służby Jezusowi w Kościele.
Czytaj całość...
Koncert Uwielbienia w Boże Ciało Drukuj
czwartek, 22 czerwiec 2017
Po raz pierwszy w naszej parafii w wieczór Bożego Ciała odbył się Koncert Uwielbienia. Tym samym połączyliśmy się z kilkudziesięcioma miejscowościami w Polsce, w których dziesiątki tysięcy ludzi wielbi Boga. Nasze uwielbienie poprowadziła schola parafialna "Perełki Maryi", a ks. Artur Głąb wprowadzał słowem w kolejne piosenki. Zdjęcia...
Czytaj całość...
Uroczystość Bożego Ciała Drukuj
czwartek, 22 czerwiec 2017

Uroczystość Bożego Ciała jest obchodzona w Kościele od XIII wieku. W tym dniu wierni dziękują Chrystusowi za dar Najświętszego Sakramentu, a od XIV wieku nieprzerwanie procesje eucharystyczne przechodzą przez wioski i miasta. W naszej parafii uroczysta procesja do czterech ołtarzy rozpoczęła się po mszy świętej o godzinie 9.30. Zdjęcia...

Czytaj całość...
Zapraszamy na Koncert Uwielbienia Drukuj
środa, 07 czerwiec 2017
Zapraszamy na Koncert Uwielbienia w Uroczystość Bożego Ciała (czwartek 15 czerwca 2017 o godzinie 18.00).
Uwielbienie Pana Jezusa poprowadzi nasza schola parafialna "Perełki Maryi".
Koncerty Uwielbienia w wieczór Bożego Ciała odbywają się w wielu miejscowościach (lista miejscowości, w których odbędą się Koncerty Uwielbienia). Po raz pierwszy w Paszkówce będziemy wspólnie śpiewem wielbić Boga w ten niezwykły dzień.
Czytaj całość...
Więcej...