Zapraszamy na Koncert Walentynkowy Drukuj
Zapraszamy do kawiarenki parafialnej (Parafialny Dom Integracji Społecznej - "wikarówka") na Koncert Walentynkowy przy kominku oraz słodkich i muzycznych niespodziankach. Koncert odbędzie się w niedzielę 12 lutego o godz. 18-tej, a na kawiarenkowej scenie zaśpiewają Karina Opyrchał - absolwentka Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie oraz Alicja i Agnieszka Babska - absolwentki Państwowej Szkoły Muzycznej w Wadowicach.

 

 

 

 

Karina Opyrchał - wokalistka pochodząca z Wadowic, obecnie mieszkająca w Erfurcie w Niemczech. Jak sama twierdzi do Niemiec przyjechała by móc nadal się rozwijać w swojej muzycznej pasji, pracować, uczyć się języka oraz poznawać społeczeństwo i jego muzykę. Absolwentka Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Muzyka w jej życiu była od zawsze. Od dziecka była zafascynowana kręgami artystycznymi, słuchając różnych wykonawców. Brała udział w wielu konkursach wokalnych i koncertach. Posiada wiele osiągnięć muzycznych. Jest laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Patriotyczno Żołnierskiej w Kielcach. Otrzymała nominację w kategorii Talent 2014. Śpiewała również w zespole wokalnym Attacca. Ostatni jej sukces to 3 miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Intershow w Nowym Targu. W pierwszym kwartale tego roku ukaże się pierwszy singiel wokalistki. Jak sama twierdzi muzyka jest dla niej czymś więcej niż tylko hobby. Kiedy w dzieciństwie pierwszy raz wzięła do ręki zabawkowy mikrofon, wiedziała, że w tym kierunku chce się dalej rozwijać.

 

 

 

 Alicja Babska - twierdzi, że śpiewa od urodzenia. Na pewno odkąd pamięta, a pamięta, że brała udział w programie "Od przedszkola do Opola". Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w Wadowicach na wydziale śpiewu klasycznego, ale w jej głosie można usłyszeć również ostry pazur, który pozostał z czasów występów w zespołach rockowych. Pamiętamy ją z koncertów z Orkiestrą Symfoniczną Państwowej Szkoły Muzycznej z Wadowic i z Orkiestrą Dętą z Sosnowic, w której gra także na saksofonie tenorowym. 

 

 

 

 

 

 

 

Na scenie zobaczymy i usłyszymy również zaproszonych przez wokalistki gości...