Zaproszenie na XVIII Dzień Papieski Drukuj
W niedzielę 14 października obchodzić będziemy XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”, podczas którego zbieramy ofiary na młodzież zdolną, a nie mającą środków na kształcenie. Jest to „żywy pomnik” w hołdzie dla św. Jana Pawła II. Ofiary będą zbierane po mszach św. O godz. 18:00 zapraszamy na pokaz filmu opartego na sztuce Karola Wojtyły "Przed sklepem jubilera".  W tym roku Dzień Papieski przeżywać będziemy w radosnej atmosferze związanej z setną rocznicą odzyskania niepodległości. Już w sobotę 13 października wraz z Parafialnym Uczniowskim Klubem Sportowym POBIEDR zapraszamy na Niepodległościowy V Bieg Przełajowy z Sosnowic do Paszkówki, który rozpocznie się o godz. 9.30 (zapisy od 9.00) przed kościółkiem w Sosnowicach. (więcej informacji o biegu...)
Serdecznie zapraszamy do włączenia się w obchody Dnia Papieskiego.
 
XVIII Dzień Papieski w Parafii Paszkówka
„Promieniowanie Ojcostwa”
 
Po każdej mszy św. przed kościołem zbiórka ofiar na fundusz stypendialny dla młodzieży zdolnej, a nie mającej środków na kształcenie - „żywy pomnik” w hołdzie dla św. Jana Pawła II.
 
2. W niedzielę 14 października o godz. 18:00 w kawiarence Parafialnego Domu Integracji Społecznej pokaz filmu opartego na sztuce Karola Wojtyły "Przed sklepem jubilera".