Życzenia na Boże Narodzenie 2018 Drukuj

Przedwieczny Syn Boży przybrał ludzką naturę i tak jak każdy człowiek przyszedł na świat w postaci małego dziecka, zrodzonego z niewiasty, abyśmy byli zbawieni.

Niech to doświadczenie będzie dla nas umocnieniem na każdy dzień. Niech prowadzi do zawierzenia Bogu we wszystkim – w zdrowiu i chorobie, w radości i smutku, w tym, co przychodzi łatwo i w tym, co kosztuje wiele trudu. Niech ubóstwo Betlejemskiej szopki, ogołocenie, które wybrał Bóg ze względu na człowieka, będzie dla nas wezwaniem, by pójść za Nim, za Emmanuelem – Bogiem z nami…

W tej świątecznej atmosferze składamy Wam, jako duszpasterze, serdeczne życzenia. Kierujemy je do wszystkich parafian i gości, do osób samotnych i do żyjących w rodzinach, do chorych i do zdrowych, do osób starszych i do młodych.

Niech Jezus obdarzy hojnie łaską i pokojem Wasze rodziny i domy, a światło gwiazdy betlejemskiej niech będzie znakiem na Waszym szlaku do prawdziwego szczęścia.

Niech Pan Nowonarodzony znajdzie w naszych sercach, domach i rodzinach przestrzeń dla siebie, abyśmy potrafili rozpoznać Go w tych, poprzez których przychodzi do nas na co dzień. 

Z modlitwą i pasterskim błogosławieństwem ks. Mirosław, ks. Marek i ks. Proboszcz