Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą Drukuj

2019-02-10

Kalendarz liturgiczny:

- Poniedziałek – wspomnienie NMP z Lourdes, w tym dniu przypada XXVII Światowy Dzień Chorego, z tej okazji w naszym kościele będzie Msza św. dla chorych i starszych o godz. 9.30 z udzieleniem sakramentu namaszczenia, prosimy rodziny i sąsiadów o pomoc i ułatwienie dojazdu do kościoła – spowiedź dla tych osób będzie od godz. 9.00.

- Czwartek – Święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy;

Solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy opiece świętych patronów i otaczamy serdeczną modlitwą.

  1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła Rodzinom Sosnowic oraz za ofiarę 500 zł. złożoną na kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o świątynie polecamy rodzinom Sosnowic: Pacut, Kolasa, Kolasa, Sekula, Bednarz, Bujak, Karwacik, Stolarz, Barczak, Dobrzycka.

  2. Dziękujemy za ofiary złożone na Kościół w minionym tygodniu od rodziny ze Sosnowic 200 zł. oraz 200 zł. przelane na konto parafii. Bóg zapłać!

  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy ósmej z Paszkówki będzie w czwartek o godz. 16.00

  4. Zapraszamy na Koncert Walentynkowy w sobotę 16 lutego o godzinie 18.00 w kawiarence Parafialnego Domu Integracji Społecznej. Zapewniamy muzykę na żywo i nastrojową -atmosferę przy kominku i słodkim poczęstunku. Więcej informacji na plakatach i stronie internetowej.