Podziękowanie za ofiarność dla Paulinki Drukuj

 W imieniu rodziców Paulinki Stolarz z Bęczyna pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim ludziom WIELKIEGO  SERCA  za modlitwę, o którą jeszcze proszą, bo Paulinka ma  pierwszą konsultację  już 23 lipca  i  jest taka możliwość, że już wtedy odbędzie się pierwsza operacja. Ludzi współczujących, pragnących pomóc Paulince jest bardzo wielu,  w niedzielę 21 czerwca do puszek parafianie złożyli 9 tysięcy 5 zł   i  170 EURO. 

 

Cała suma przekazana została tacie dziewczynki panu Andrzejowi Stolarzowi i łzy w oczach mężczyzny mogą być największym podziękowaniem dla wszystkich ofiarodawców. Wszystkim   ofiarodawcom w imieniu rodziny Stolarzów ogromne Bóg zapłać!

 

Paulinka ma 10 lat. Urodziła się z naczyniakiem jamistym, który obejmuje prawą stronę twarzy. Lekarze w Polsce nie są w stanie pomóc dziewczynce. Jedynym ratunkiem jest seria zabiegów przeprowadzonych w Berlinie. Koszty tych zabiegów są olbrzymie (kilkanaście tysięcy euro) i są poza zasięgiem możliwości finansowych rodziny. Zdrowie Paulinki spoczywa w rękach ludzi dobrej woli.

 
Więcej o Paulince Stolarz można przeczytać na stronie internetowej: www.paulinka.geb.net.pl