Aktualności
Zwycięstwo naszych lektorów Drukuj
poniedziałek, 18 luty 2019
Gratulujemy i cieszymy się. Nasi lektorzy są najlepsi w rejonie. Wygrali Turniej Piłki Nożnej Ministrantów (etap rejonowy) i pojadą teraz powalczyć o miano najlepszej drużyny ministrantów w diecezji. Zwycięska drużyna grała pod opieką księdza Marka w składzie:
1. Jędrzej Znaj (bramkarz)
2. Witold Znaj
3. Kacper Wołczyk
4. Jakub Doliński (kpt.)
5. Michał Kozik
6. Rafał Babski
7. Jan Lechowicz
8. Łukasz Zawiła
3 zwycięstwa w grupie. Finał 3:1 z drużyną z Niegowici.
Warto wspomnieć, że wszyscy zawodnicy to wychowankowie naszego parafialnego klubu P.U.K.S. POBIEDR PASZKÓWKA.
Zapraszamy na Koncert Walentynkowy Drukuj
sobota, 09 luty 2019
Zapraszamy na Koncert Walentynkowy w sobotę 16 lutego o godzinie 18.00 w kawiarence Parafialnego Domu Integracji Społecznej ("wikarówka"). Zapewniamy muzykę na żywo i nastrojową atmosferę przy kominku i słodkim poczęstunku.
Muzycznie o nastrój zadba grupa muzyków: Katarzyna Pająk, Krzysztof Babski, Alicja Kacprzak, Anna Pająk, Agnieszka i Rafał Babscy, a usłyszymy przeboje filmowe o miłości i nie tylko.
W czasie koncertu będzie można wygrać prezent - niespodziankę.
Czytaj całość...
Schola zaśpiewała kolędy i pastorałki Drukuj
piątek, 01 luty 2019
Parafialna schola „Perełki Maryi” zaprosiła do kościoła na koncert kolęd w niedzielny wieczór 20 stycznia. Kolędy i pastorałki z różnych stron świata z scholą zagrali i zaśpiewali zaproszeni goście. W nastrojowo oświetlonym kościele słuchacze koncertu jeszcze raz mogli przeżyć świąteczny nastrój Bożego Narodzenia. Zdjęcia...
Czytaj całość...
Orszak Trzech Króli Drukuj
wtorek, 08 styczeń 2019
Już po raz trzeci przez naszą parafię przeszedł radosny i kolorowy Orszak Trzech Króli. W tym roku z okazji 40 rocznicy pierwszej pielgrzymki do Polski Jana Pawła II, szliśmy pod hasłem „Odnowi oblicze ziemi”.
Na to radosne wydarzenie mieszkańców parafii zaprosiło Stowarzyszenie Nasz Dom Nasze Wielkie Drogi wspólnie ze szkołami z Wielkich Dróg, Paszkówki i Sosnowic oraz parafią w Paszkówce. Zdjęcia...
Czytaj całość...
Zapraszamy na Orszak Trzech Króli Drukuj
poniedziałek, 31 grudzień 2018

Stowarzyszenie Nasz Dom Nasze Wielkie Drogi wspólnie ze szkołami z Wielkich Dróg, Paszkówki i Sosnowic zaprasza na kolejny Orszak Trzech Króli. Pokłon przed Św. Rodziną na Rynku będzie około godz. 11.00, a następnie Msza św. w kościele.

 

Czytaj całość...
Więcej...
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 105 z 130