Aktualności
Wielki Post w naszej parafii - informator Drukuj
poniedziałek, 19 luty 2018

Trwa Wielki Post. Pamiętajmy, że najważniejszym zadaniem w tym świętym czasie jest nasze nawrócenie. Pomagają w tym zewnętrzne praktyki pokutne oraz udział w wielkopostnych nabożeństwach: piątkowej Drodze Krzyżowej i niedzielnych Gorzkich Żalach. 

Czytaj całość...
Walentynkowo - muzycznie i słodko Drukuj
poniedziałek, 12 luty 2018
W klimatycznych wnętrzach kawiarenki Parafialnego Domu Integracji Społecznej wystąpili: Karina Opyrchał, Alicja Babska, Agnieszka Babska i Krzysztof Babski. Repertuar koncertu był bardzo zróżnicowany. Od piosenek z filmów okresu międzywojennego i musicalowych duetów wykonanych przez rodzeństwo Alicja, Agnieszka, Krzysztof Babscy po nowoczesną muzykę pop z dwoma najświeższymi, autorskimi utworami zaśpiewanymi przez Karinę Opyrchał: "Powiedziałeś mi.." oraz "Symfonia odwagi". Zdjęcia...
Czytaj całość...
Koncert Walentynkowy przy kominku Drukuj
piątek, 09 luty 2018
Zapraszamy do kawiarenki parafialnej na Koncert Walentynkowy w niedzielę 11 lutego o godz. 18-tej. Przy kominku i słodkich niespodziankach wystąpią Karina Opyrchał - absolwentka Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie oraz Alicja i Agnieszka Babska - absolwentki Państwowej Szkoły Muzycznej w Wadowicach.
Czytaj całość...
Betlejemski Wieczór w Paszkówce Drukuj
niedziela, 28 styczeń 2018
Schola parafialna "Perełki Maryi" z Paszkówki zaprosiła gości (dzieci i młodzież z parafii), aby wraz z nimi zaśpiewać, już prawie na pożegnanie okresu kolędowego, w niedzielny wieczór 28 stycznia.
W nastrojowo oświetlonym kościele można było zobaczyć inscenizacje związane z Bożym Narodzeniem, posłuchać kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych zaśpiewanych przez całą scholę oraz solistów z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego. Zdjęcia...
Zapraszamy na "Betlejemski Wieczór" Drukuj
sobota, 20 styczeń 2018
Serdecznie zapraszamy na spektakl muzyczny z elementami jasełek, ale przede wszystkim z kolędami i pastorałkami oraz popularnymi piosenkami świątecznymi.
Schola parafialna "Perełki Maryi" z Paszkówki zaprosiła gości (dzieci i młodzież z parafii), aby wraz z nimi zaśpiewać już prawie na pożegnanie okresu kolędowego w niedzielny wieczór 28 stycznia.
W nastrojowo oświetlonym kościele będzie można zobaczyć inscenizacje związane z Bożym Narodzeniem, posłuchać kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych zaśpiewanych przez całą scholę oraz solistów z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego. Zapraszamy! Wstęp wolny.
Czytaj całość...
Więcej...