Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Jubileuszowy Koncert Scholi PEREŁKI MARYI

W tym roku nasza schola parafialna „Perełki Maryi” obchodzi jubileusz 10-lecia działalności. Z tej okazji zaprosiła na koncert w czasie którego zagrała i zaśpiewała piosenki, które przez ostatnie 10 lat ubogacały liturgię w naszej parafii oraz nowości w specjalnie na ten dzień przygotowanych aranżacjach.

Jubileuszowy Koncert odbył się w naszym parafialnym kościele w adwentową niedzielę radości -„Gaudete” 11 grudnia 2022 o godz. 15.00.

Na zakończenie koncertu były podziękowania od księdza proboszcza oraz bardzo wzruszające podziękowania od opiekunek, pani Edyty i pani Justyny, dla dziewcząt, które zaczynały śpiewać w scholi jako dzieci, a dziś jako pełnoletnie kończą już przygodę ze scholą. Jednak, jak same obiecały, dziękując za 10 lat wspaniałej przygody, będą w miarę możliwości utrzymywać kontakt i pomagać scholistkom.

Po koncercie scholistki zaprosiły rodziców oraz dziewczęta i panie, które śpiewały w scholi w poprzednich latach, do kawiarenki w Parafialnym Domu Integracji Społecznej. Spotkanie przy kawie, herbacie i pysznych ciastach było pełne radości i wzruszeń, które wywołały wspomnienia i archiwalne zdjęcia z 10 lat wspólnych wyjazdów, imprez i uroczystości parafialnych oraz udziału w liturgii.