Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XVII Niedzielę zwykłą

17 Niedziela zwykła – 28.06.2019

Dzisiaj po Mszach św. będzie błogosławieństwo pojazdów mechanicznych, z okazji obchodzonego we czwartek wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców.

Kalendarz Liturgiczny:

Poniedziałek – wspomnienie św. Marty;

Środa – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana;

Czwartek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła;

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, spowiadać będziemy rano od godz. 6.30 i po południu od 17.00 do 18.00, prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub kancelarii.

Za tydzień w niedzielę Uroczystość Odpustowa w naszej parafii. Wspólnie Uczcimy Jezusa Przemienionego, który patronuje naszej Wspólnocie – zaprośmy na nasze świętowanie rodziny i bliskich. Sumę Odpustową odprawi ks. Tomasz, który prowadził Rekolekcje, będzie przewodniczył modlitwie i głosił Słowo Boże przez cały dzień – Suma o godz. 11.15 – zapraszam wszystkich do udziału w procesji dziękczynnej – niosących feretrony, Chór, Orkiestrę, Panie z Żywego Światła, dzieci sypiące kwiaty; – dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii św. chłopców dzwoniących dzwoneczkami.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła Rodzinom ze Sosnowic oraz ofiarę 450 zł. złożoną na Kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą świątynię polecamy rodzinom Sosnowic: Wawro, Wędzicha, Zaleński, Węgiel, Marchewka, Ostrowski, Adamus, Jamro, Antos, Antos, Chrostek, Szczypczyk, Lelek, Blak, Woźniczka .

2. Dziękujemy za ofiary złożone na kościół w minionym tygodniu od dwóch rodzin z Paszkówki 300 zł. od rodziny z Brzezinki 200 zł i 100 zł. przelane na konto parafii. Bóg zapłać!