Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na III Niedzielą Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą – 26.01.2020

Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

Piątek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana

W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu przeżywać będziemy XXIV Dzień Życia Konsekrowanego, modląc się za żyjących w zakonach. Na Mszach św. poświęcenie świec . Na godz. 11.15 zapraszamy rodziców i dzieci pierwszokomunijne z klasy III.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

  1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła Rodzinom z Wielkich Dróg oraz ofiarę 600 zł. złożoną na Kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą świątynię polecamy rodzinom Wielkich Dróg: Batko, Turaj, Turaj, Mlaskot, Byrski, Kowalska, Ciesielczyk, Młynarczyk, Grzesiek, Grzesiek, Grzesiek, Topolski.

  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kościół w minionym tygodniu: 400 zł od dwóch rodzin ze Sosnowic. Bóg zapłać!

  3. Jutro w szkole w Paszkówce o godz. 18.00 spotkanie dla zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii i przyznawanymi dotacjami.

  4. Zakończyliśmy w tym tygodniu wizytę duszpasterską – kolędę. Jeśli ktoś z różnych powodów nie przyjął księdza po kolędzie w wyznaczonym czasie, a pragnie to uczynić – zapraszamy po Mszach św. do zakrystii. Pragniemy podziękować wszystkim parafianom za gościnność, dobre słowo, miłe przyjęcie, otwartość serca i składane ofiary. Bóg zapłać!