Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na II Niedzielę Adwentu

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Adwentu – 4.12.2022

Kalendarz Liturgiczny:
Wtorek – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa, a św. Mikołaj odwiedzi naszą parafię dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.15. Zapraszamy wszystkie dzieci!
Środa – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa
Czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 17.00, a w Sosnowicach o godz.16.00.
O godz. 12.00 „Godzina Łaski” i możliwość adoracji do godz. 13.00.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy Bożych Łask i opieki Matki Najświętszej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom z Paszkówki i ofiarę 500 zł złożoną na kwiaty i kościół. Bóg zapłać!
W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom Paszkówki: Tomasik, Tomasik, Bryndza, Stępska, Kaminska, Bańdo, Wędzicha, Wędzicha, Wędzicha, Zubel.
O posprzątanie Kościółka prosimy rodziny: Malinowska, Majerańczyk, Grzesiak.
2. Podziękowanie za ofiary złożone w tym tygodniu na prace remontowe w kościele: 1200 zł od dwóch rodzin z Wielkich Dróg, 200 zł od rodziny z Paszkówki oraz 450 zł przelane na konto parafii od trzech rodzin. Bóg zapłać!
3. Poświęcone opłatki na nasze stoły wigilijne można nabywać w zakrystii przed lub po Mszach św. a ofiary będą przeznaczone na ogrzewanie i potrzeby kościoła.
4. Spowiedź w naszej parafii przed Świętami będzie w środę 21 grudnia, a do chorych z komunią świąteczną pojedziemy w poniedziałek 19 grudnia – prosimy o zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii.
5. W przyszłą niedzielę młodzież naszej parafii będzie rozprowadzała przed kościołem świece Caritas – „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom” na nasze stoły, a które tradycyjnie po Wigilii zanosimy na groby bliskich.
6. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w czwartek po Mszy św. wieczornej – o godz. 17.45, a w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15 poświęcenie medalików dla dzieci z klas III – rodziców prosimy o zakupienie medalików.
7. Katecheza dorosłych w piątek o godz. 19.00 w salce na wikarówce – zapraszamy!
8. W przyszłą niedzielę, 11 grudnia, w naszym kościele o godz. 15.00 odbędzie się jubileuszowy koncert na 10-lecie scholii parafialnej „Perełki Maryi”. Serdecznie zapraszamy do spędzenia niedzielnego popołudnia z muzyką. W czasie koncertu usłyszymy piosenki, które przez ostatnie 10 lat ubogacały liturgię w naszej parafii oraz nowości w specjalnych na ten dzień przygotowanych aranżacjach. Po koncercie do kawiarenki parafialnej zapraszamy wszystkie dziewczęta i panie, które w naszej parafii śpiewały w scholi. 
9. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Wielkich Drogach zaprasza na kiermasz świąteczny w przyszłą niedzielę w remizie OSP Wielkie Drogi.