Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkanocy – Bożego Miłosierdzia

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocy – Bożego Miłosierdzia 11.04.2021

Dzisiaj w niedzielę Bożego Miłosierdzia na zakończenie Mszy św. adoracja z zawierzeniem Świata Bożemu Miłosierdziu. Będziemy prosić wspólnie Jezusa Miłosiernego o ustanie epidemii i za całą naszą wspólnotę parafialną.
Dnia 14 kwietnia obchodzić będziemy ustanowione przez Sejm RP Święto Chrztu Polski i modlić w intencji Naszej Ojczyzny.
Za tydzień Niedziela Biblijna. W tym dniu przypada V Narodowe Czytanie Pisma św.

  1. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła rodzinom Sosnowic i ofiarę 600 zł złożoną na kościół i kwiaty – Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię prosimy rodziny Sosnowic: Bańdo, Figuła, Brożek, Antos, Śliwa, Kutaj, Moskała, Marchewka, Bujak, Gleń. O posprzątanie Kościółka prosimy rodziny: Żmuda, Słonina, Słonina.

  2. Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu – 500 zł od rodziny z Wielkich Dróg, 100 zł od rodziny z Paszkówki oraz 250 zł przelane na konto parafii od rodziny. Bóg zapłać!

  3. Na spotkaniu z rodzicami dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. podjęto decyzje o przeniesieniu dnia I-ej Komunii św. na niedzielę 20 czerwca w trzech grupach.

  4. Bierzmowanie młodzieży klas pierwszych szkół średnich będzie w sobotę 26 czerwca na Mszy św. o godz. 9.00.

  5. We wtorek pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Krystynę Cichoń, a w sobotę + Pawła Rzeszutko z Wielkich Dróg. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…

  6. W tym tygodniu rozpoczną się dalsze prace konserwatorskie i remontowe w naszym kościele. Zostaną ustawione rusztowania na trzecim przęśle kościoła oraz na chórze, rozebrane zostaną organy i na czas prac zamknięte będzie wejście na chór. Dokończone zostaną prace w bocznym wejściu oraz kontynuowane będą prace w kaplicy Wężyków.