Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu – 7.03.2021

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – w piątek Drogi Krzyżowej o godz. 7.30 i 16.30, a w niedzielę Gorzkich Żali o godz. 16.00. Drogę Krzyżową w przyszłą niedzielę o godz. 15.30 poprowadzi Rada Parafialna. W nabożeństwie Gorzkich Żali uczestniczą dziś parafianie Paszkówki i Bęczyna, a za tydzień Sosnowic i Wielkich Dróg.
Ofiary składane w czasie Gorzkich Żali są przeznaczone na kwiaty do Grobu Bożego i wielkanocnych ołtarzy.
Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w naszej parafii w 5 niedziele Wielkiego Postu tj. 21 marca i potrwają do wtorku.
Do chorych z komunią św. świąteczną pojedziemy w Wielki Poniedziałek 29 marca.
1. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła rodzinom Sosnowic i ofiarę 600 zł złożoną na kościół i dekoracje – Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię prosimy rodziny Sosnowic: Wilkosz, Lesiak, Cichoń, Pyla, Hyra, Zawada, Mosur, Szwed, Szwed, Sumera. O posprzątanie Kościółka prosimy rodziny: Kapusta, Baran, Dutka, Czyżowska.
2. Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu – 100 zł od rodziny z Wielkich Dróg oraz 100 zł przelane na konto parafii od rodziny. Bóg zapłać!
3. W ubiegłą niedzielę podczas zbiórki ofiar do puszek na misje zebraliśmy 1463 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
4. Dzisiaj ofiarami składanymi po Mszach św. chcielibyśmy wesprzeć rodzinę Łęckich z Paszkówki, których dom uległ zniszczeniu podczas pożaru w ubiegłym tygodniu.
5. Jutro tj. 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom i Dziewczętom z okazji ich święta składamy życzenia pomyślności, zdrowia i szczęścia w życiu rodzinnym i zawodowym, aby codziennie były radosne i pogodne. Polecamy w modlitwie ich trud i życie Panu Bogu i Maryi, która jest najpiękniejszym wzorem żony i matki. Niech Matka Boża uprasza im wszelkie łaski oraz siłę do spełniania ich szczególnej roli w życiu każdego człowieka.