Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na III Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą – 24.01.2021

W kalendarzu liturgicznym:
Poniedziałek – Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła
Wtorek – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa
Czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła
Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci modlitewnej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła rodzinom Sosnowic i ofiarę 550 zł złożoną na kościół – Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię prosimy rodziny Sosnowic: Suter, Bujak, Kolasa, Kucharczyk (5 rodzin), Parszywka, Cichoń. O posprzątanie Kościółka prosimy rodziny: Ciepły, Brożek, Balcer.
2. Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu – 200 zł od rodziny ze Sosnowic, 100 zł rodziny z Wielkich Dróg oraz 300 zł przelane na konto parafii od dwóch rodzin. Bóg zapłać!
3. Dzisiaj po Mszach św. prowadzona jest zbiórka ofiar do puszek na poszkodowanych w Chorwacji, którą nawiedziło trzęsienie ziemi.
4. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie w czwartek (28.01) o godz. 18.00 w kościele.
5. W zakrystii są do odebrania terminy odprawiania przyjętych intencji Mszy św. pogrzebowych za śp. + Helena Dyrga, + Barbara Kowalczyk, + Tomasz Zając, + Józefę Piszczek, + Bogusławę Rzeszutko, + Janinę Żyła.
6. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za ofiary kolędowe, które otrzymaliśmy w kopertach i przelane na konto – dziękują ministranci, p. kościelny oraz księża. Bóg zapłać!
7. W niedzielę 31 stycznia o godz. 15.30 zapraszamy na transmisję internetową adoracji żłóbka prowadzoną przez Scholę „Perełki Maryi”. Co roku na kolędowanie z naszą scholą przychodziło wielu parafian. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną nie możemy zaprosić do wspólnego śpiewania kolęd w kościele, ale serdecznie zapraszamy do uczestnictwa poprzez łącze internetowe.