Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocy

IV Niedziela Wielkanocy 21.04.2024

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:
Wtorek – Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika głównego patrona Polski
Czartek – św. Marka Ewangelisty. Pamiętać będziemy w tym dniu w modlitwie o naszym arcybiskupie Marku Jędraszewskim, Metropolicie Krakowskim oraz o naszym księdzu proboszczu.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy obfitości Łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom z Bęczyna oraz ofiarę 300 zł, złożoną na kwiaty i potrzeby kościoła. Bóg zapłać!
W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom Bęczyna: Kozioł, Dyrga, Dyrga, Typrowicz, Kaczmarczyk, Gabrysa, Wojnowska, Zięcik, Petranowicz, Zwierz, Gaczorek, Gaczorek, Zwierz, Zięcik.
O posprzątanie Kościółka prosimy rodziny: Śmiałek, Wariasz, Mazur.
2. Dziękujemy za ofiary złożone na prace remontowe w naszym kościele: 200 zł od rodziny z Paszkówki, 200 od rodziny z Wielkich Dróg oraz 2 tys. zł przelane na konto parafii od rodziny. Bóg zapłać!
3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy siódmej wszystkie szkoły będzie w środę o godz. 16.30.
4. Próba dzieci komunijnych w czwartek po nowennie o godz. 18.45, a próba spowiedzi w sobotę o godz. 10.00. Zapraszamy!
5. Spotkanie Rady Parafialnej w czwartek po nowennie o godz. 18.45 na plebanii.
6. W dniu 2 maja będziemy gościli pielgrzymów z diecezji Bielsko-Żywieckiej idących do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, którzy tradycyjnie zatrzymują się u nas na poczęstunek ok. godz. 10.00. Spotkanie organizacyjne Róż Różańcowych i Kół Gospodyń Naszej Parafii będzie we wtorek o 18.00 na wikarówce.
7. W zakrystii są do odebrania terminy odprawiania poza parafią przyjętych Mszy św. pogrzebowych za śp. Zofię Morek, + Bronisławę Zamysowską, + Stanisława Bobulę, + Marię Byrgiel, + Piotra Cieślik, + Józefa Job, + Witolda Pardiak.
8. Pożegnaliśmy w tym tygodniu z naszej wspólnoty śp. Zofii Żurek oraz śp. Franciszka Opyrchał – polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie…