Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu – 27.03.2022

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Drogi Krzyżowej odprawianej w piątek rano po Mszy św. ok. 7.30 i po południu o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.30, którą poprowadzi Służba Liturgiczna – lektorzy. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 16.00 z kazaniem pasyjnym.

Za tydzień rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które mają nas przygotować do najważniejszego wydarzenia dla nas wierzących. Postarajmy się zarezerwować sobie czas i uczestniczyć w tym duchowym przygotowaniu, bo przez ostatnie dwa lata, pandemia ograniczała nas we właściwym przeżywaniu tego okresu. W tym roku rekolekcje poprowadzi ks. Krzysztof, proboszcz z Malina w centralnej Ukrainie.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30 i po południu od 17.00 do 18.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub kancelarii. Do chorych z Komunią św. Świąteczną pojedziemy w Wielki Poniedziałek 11 kwietnia.

Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom Bęczyna – Łysej Góry i ofiarę 550 zł złożoną na kwiaty i kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom Bęczyna: Garlej, Gramatyka-Łuczkiewicz, Opyrchał, Papież, Żyła, Szlachta, Ciapa, Torba, Kotecka, Zwierz. O posprzątanie Kościółka prosimy: Ochniak, Dziobek, Opoczka.

Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu: 100 zł od rodziny ze Sosnowic oraz 300 zł przelane na konto parafii od rodziny. Bóg zapłać!

Na organizowaną pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 1 do 6 czerwca jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy i informacje w zakrystii lub kancelarii.

W związku ze zmianą czasu na letni Msze św. w tygodniu będą o godz. 18.00 (tj. nowenna i pierwszy piątek). W sobotę i niedzielę bez zmian.

Po Mszach św. dzisiaj młodzież naszej parafii rozprowadza przed kościołem baranki Caritas na nasze wielkanocne stoły, pod hasłem – „Podziel się Wielkanocną radością”.