Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na Niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 20.11.2022

Kalendarz Liturgiczny:
Poniedziałek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
Wtorek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej
Czwartek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dunk-Lac i Towarzyszy
Piątek – Wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy
Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy Bożych Łask i opieki Matki Najświętszej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom z Paszkówki i ofiarę 300 zł złożoną na kwiaty i kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom Paszkówki: Wacław, Kozik, Śliwa, Górka, Marchewka, Haja, Frejc, Opyrchał, Opyrchał, Badura.
O posprzątanie Kościółka prosimy rodziny: Grzesiek, Grzesiek, Płatek.
2. Podziękowanie za ofiary złożone w tym tygodniu na prace remontowe w kościele: 200 zł od rodziny z Wielkich Dróg, 100 zł od rodziny ze Sosnowic oraz 600 zł od dwóch rodzin przelane na konto parafii. Bóg zapłać!
3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej będzie w poniedziałek o 16.30 dla Wielkich Dróg, dla Paszkówki o godz. 17.00, a we wtorek o godz. 16.30 dla Sosnowic. Klasy szóste będą miały spotkanie we czwartek o godz. 16.00 dla wszystkich szkół.
4. Podczas kwesty w ubiegłą niedzielę na kolejną operację Marysi Szostak rodzina zebrała 14 400 zł i bardzo dziękuje naszej wspólnocie za złożone ofiary. Bóg zapłać!
5. Katecheza Dorosłych w piątek o godz. 19.00 na wikarówce. Zapraszamy!
6. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na dzieła charytatywne naszej diecezji i parafii z okazji VI Światowego Dnia Ubogich, który przeżywaliśmy w ubiegłą niedzielę.
8. W przyszłą niedzielę, 27 listopada, po każdej Mszy św. pomocnicy św. Mikołaja będą zbierać do puszek ofiary na prezenty dla najmłodszych parafian. Św. Mikołaj odwiedzi dzieci w naszej parafii w niedzielę 4 grudnia.
7. Pożegnaliśmy z naszej wspólnoty w tym tygodniu śp. + Zofię Kowalówka, + Pawła Szlachetkę, + Marię Lelek, + Adama Skrzekut. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie…