Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na Niedzielę – Uroczystość Najświętszej Trójcy

Niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy 26.05.2024

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:

Środa – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
Czwartek – Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.45, 9.30, i 17.00 oraz w Sosnowicach o godz. 8.15. 
Nie ma Mszy św. o godz. 11.15.
Po Mszy św. o godz. 9.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Zapraszamy do udziału w procesji wszystkich – prosimy w sposób szczególny dziewczynki sypiące kwiaty, chłopców z dzwoneczkami, dzieci klas III-ich w strojach komunijnych, Panie w strojach regionalnych niosące feretrony, Żywe Światło, Chór i Orkiestrę OSP. Niech udział w procesji będzie świadectwem naszej żywej wiary w Boga, który wędruje naszymi ulicami i nam błogosławi.
W Oktawie Bożego Ciała procesja będzie po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 wraz z litanią – w piątek ostatnią do Najświętszej Maryi Panny, a od soboty do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Piątek – święto Nawiedzenia NMP
Sobota – wspomnienie św. Justyna, męczennika. W tym dniu przypada pierwsza sobota miesiąca czerwca

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy obfitości Łask Bożych, a dzisiaj słowa życzeń kierujemy do wszystkich naszych Mam, z racji przypadającego ich Święta. Pragniemy życzyć zdrowia, uśmiechu, opieki Matki Bożej oraz miłości i wdzięczności swoich dzieci.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu rodzinom Bęczyna i ofiarę 600 zł na kwiaty i potrzeby kościoła. Bóg zapłać!
W następnym tygodniu troskę o naszą świątynie polecamy rodzinom Paszkówki: Piwowarczyk, Gonciarczyk, Kudra, Kudra, Byrgiel, Pasierbek, Kudra, Wilk, Dziedzic, Dziedzic, Bobula.
O posprzątanie Kościółka prosimy rodziny: Leńczowski, Wyroba, Starowicz.
2. Dziękujemy za ofiary złożone na prace remontowe w naszym kościele: 200 zł od rodziny ze Sosnowic oraz 100 zł przelane na konto parafii od rodziny. Bóg zapłać!
3. W Uroczystość Bożego Ciała o godzinie 18.00. (po Mszy św. wieczornej) zapraszamy do kościoła na Koncert Uwielbienia, który poprowadzi nasza schola parafialna „Perełki Maryi”. Więcej…
4. Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „POBIEDR” zaprasza na Rajd Turystyczny Szlakiem Papieskim „Nie lękajcie się” do kaplicy na Drabożu.
Wyjście na trasę w sobotę 1 czerwca o godz. 9.00 sprzed kościoła w Paszkówce. W programie gry i konkurs z nagrodami oraz nabożeństwo czerwcowe. Zakończenie ok. godz. 12.30. Więcej informacji na plakatach i stronie internetowej.