Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na Poniedziałek Wielkanocny

Ogłoszenia duszpasterskie na Poniedziałek Wielkanocny 05.04.2021

Wielkanoc to czas życzeń i podziękowań za przygotowanie do Świąt i przeżywanie w naszych domach, w parafii, we wspólnocie. Za przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego – dziękuję asyście liturgicznej z ks. Markiem, p. Zbigniewowi naszemu organiście, Dziękuję p. Wioli i Ewelinie za dekorację oraz przygotowanie Ciemnicy, Grobu i ołtarzy wraz z p. kościelnym Łukaszem. Dziękuję za wasz udział, wspólną modlitwę i dawanie świadectwa w tym niełatwym dla nas czasie. Bóg zapłać!

Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia z uczczeniem obrazu Jezusa Miłosiernego oraz z zawierzeniem świata Bożemu Miłosierdziu.

  1. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła rodzinom Sosnowic i ofiarę 500 zł złożoną na kościół i dekoracje – Bóg zapłać! W następnym tygodniu o troskę o naszą Świątynię prosimy rodziny Sosnowic: Żak, Meus, Dywan, Job, Nowak, Wacław, Wacław, Mrowiec, Cichoń, Gacek, Pławecki. O posprzątanie Kościółka prosimy rodziny: trzy rodziny Wróbel.

  2. Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu – 1100 zł od dwóch rodzin z Wielkich Dróg, 200 zł od rodziny ze Skawiny oraz 500 zł przelane na konto parafii od trzech rodzin. Bóg zapłać!

  3. W czwartek spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. o godz. 19.00 w kościele.

  4. We wtorek o godz. 15.00 pogrzeb śp. Krystyny Cichoń naszej parafianki – mamy ks. Mirosława Cichonia, naszego rodaka. Ponieważ wielu nie będzie mogło bezpośrednio uczestniczyć w Uroczystości pożegnania, będzie Msza św. pogrzebowa transmitowana przez łącze internetowe. Polecajmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie…