Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na Uroczystość Odpustową Przemienienia Pańskiego

Uroczystość Odpustowa Przemienienia Pańskiego – 4.08.2019.
Przeżywamy dzisiaj w naszej wspólnocie zewnętrzną Uroczystość Odpustową Przemienienia Pańskiego – pragniemy Panu Jezusowi w sposób szczególny dziękować za łaski i opiekę nad naszą parafią. Dziękujemy ks. Tomaszowi, który dzisiaj głosi Słowo Boże przez cały dzień i będzie przewodniczył modlitwie i liturgii za naszą wspólnotę na Sumie Odpustowej.
Kalendarz Liturgiczny:
Wtorek – Święto Przemieniania Pańskiego, Msze św. w tym dniu w naszym Kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00;
Czwartek – wspomnienie św. Dominika, kapłana;
Piątek – wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża, Edyt Stein, patronki Europy;
Sobota – Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika;
Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.
1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła Rodzinom ze Sosnowic oraz ofiarę 550 zł. złożoną na Kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą świątynię polecamy rodzinom Sosnowic: Warmuz, Faron, Korzeniowska, Antos, Dyrga, Dyrga, Adamus, Bobula, Krawczyk, Skaber.
2. Dziękujemy za ofiary złożone na kościół w minionym tygodniu od rodziny z Wielkich Dróg 1 tys. zł. i 100 zł. przelane na konto parafii. Bóg zapłać!
3. W zakrystii są do odebrania terminy odprawiania kolejnych przyjętych intencji Mszy św. pogrzebowych za śp. Bronisławę Dziedzic, + Mariana Zamysłowskiego, śp. Wiktora Leśniak, Józefa Grzebinogę, + Kazimierza Kulig.
4. Bardzo serdecznie pragniemy podziękować za naszą nową stronę internetową, która kosztowała wiele pracy i poświęconego czasu, – dziękujemy P. Aleksandrowi Lurie i P. Grzegorzowi Babskiemu za przygotowanie, aby służyła naszej wspólnocie.