Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą 19.07.2020

Kalendarz liturgiczny:
Środa – święto św. Marii Magdaleny
Czwartek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
Piątek – wspomnienie św. Kingi
Sobota – święto św. Jakuba, Apostoła, w tym dniu kierowcy i podróżujący czczą swego patrona św. Krzysztofa – z tej okazji w przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy błogosławić pojazdy, a ofiary będą przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP.
Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci modlitewnej.

Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom z Paszkówki i ofiarę 500 zł złożoną na kościół – Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą świątynię prosimy rodziny Paszkówki: Łęcka, Gwóźdź, Gwóźdź, Toporkiewicz, Jagła, Gacek, Pałka, Ćwiertnia, Żurek, Antos, Zając, Ożóg.

Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu: od rodziny z Bęczyna – Łysej Góry 150 zł, od trzech rodzin z Wielkich Dróg 500 zł, od rodziny z Paszkówki 100 zł oraz 350 zł od dwóch rodzin przelane na konto parafii. Bóg zapłać!

Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „POBIEDR” prowadzi nabór chłopców i dziewcząt z rocznika 2014-2015 do sekcji piłki nożnej, certyfikowanej złotą gwiazdką Polskiego Związku Piłki Nożnej. Więcej informacji na stronie internetowej klubu.