Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą 26.07.2020

Wczoraj było wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących, z tej okazji dzisiaj po Mszach św.  błogosławimy pojazdy, a ofiary są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy.

Kalendarz liturgiczny:

Środa – wspomnienie św. Marty;

Piątek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana;

      W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy zewnętrzna Uroczystość Odpustową z okazji przypadającego 6 sierpnia Święta Przemienienia Pańskiego – Sumę odprawi nasz Rodak ks. Adam Bartnicki, który w tym roku przeżywa Jubileusz – 25 rocznicę święceń kapłańskich. Będziemy Jubilatowi składali życzenia i gratulowali objęcia probostwa.
Na sumę Odpustowa zapraszamy dzieci sypiące kwiaty, dzieci komunijne, chór i orkiestrę – wspólnie podziękujemy Jezusowi za opiekę nad nasza parafią.  

  

  1. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła rodzinom z Paszkówki i ofiarę 600 zł złożoną na kościół – Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię prosimy rodziny Paszkówki: Skrzypiec, Skrzypiec, Pawlik, Wąsik, Śliwa, Śliwa, Kawaler, Żurek, Topolski, Zamysłowski, Kowalówka, Koza, Cieślik, Babski.
  2. Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu: od dwóch rodzin ze Sosnowic 300 zł, od trzech rodzin z Wielkich Dróg 500 zł, od dwóch rodzin z Paszkówki 200 zł. Bóg zapłać!  
  3. Zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy w dniach od 1 do 5 sierpnia w Skawinie – szczegółowe informacje na plakatach.
  4. Pożegnaliśmy w tym tygodniu z naszej wspólnoty śp. + Paulinę Garbacz, + Grażynę Więcek, + Andrzeja Kasiarz, + Lucjana Nabielskiego, + Stanisławę Lelek, a w poniedziałek pogrzeb śp. Anny Zięcik ze Sosnowic o godz. 15.00 – polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu…