Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą 10.09.2023

Kalendarz Liturgiczny:
Środa – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora kościoła
Czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
Piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy obfitości Łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom z Wielkich Dróg oraz ofiarę 350 zł, złożoną na kwiaty i potrzeby kościoła. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom Wielkich Dróg: Gworek, Śliwa, Śliwa, Malec, Malec, Kącki, Ciernia, Bołda, Bochenek, Kochana.
O posprzątanie Kościółka prosimy Rodziny: Mrowiec, Pławecki, Gacek.
2. Dziękujemy za ofiary złożone w kopertach na prace remontowe w naszym kościele: 100 zł od rodziny z Paszkówki, oraz 250 zł przelane na konto parafii od rodziny. Bóg zapłać za ofiary!
3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy pierwszej szkół średnich tak jak w ubiegłą sobotę. Spotkanie rodziców kandydatów, którzy przyjmą bierzmowanie w przyszłym tygodniu bierzmowanie będzie w czwartek o godz. 18.45 po nowennie.
4. Dzisiaj Odpust w kościółku w Sosnowicach, uczcimy Imię Najświętszej Maryi Panny i będziemy wspólnie prosili o opiekę nad naszą wspólnotą. Będą to też nasze Dożynki Parafialne – zapraszają Komitet Kościółkowy z Kołami Gospodyń. Po Sumie zapraszamy wszystkich na poczęstunek, a wcześniej będzie mini koncert naszej Orkiestry OSP Sosnowice. Po Mszach św. będą rozdawane foldery o historii Kościołka, pozyskanych środkach i planowanych pracach, które będziemy chcieli realizować z naszą Gminą i P. Wójtem Bogusławem Antosem.
5. Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Pobiedr” zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia sportowe w drużynach piłkarskich naszego klubu szczegółowe informacje na plakatach i stronie internetowej.
6. Zbiórka ministrantów i chętnych kandydatów na ministrantów będzie w sobotę o godz. 9.00 – zaprasza ks. Michał.