Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą – 20.10.2019

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny – szczególnej modlitwy za misjonarzy w ramach ogłoszonego przez papieża Franciszka Miesiąca Misyjnego pod hasłem „ Ochrzczeni i posłani”.

W przyszłą niedziele Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego – będziemy modlić się za tych którzy budowali, fundowali i wspierali ofiarami powstanie naszego Kościoła. Na Mszy św. o godz. 9.30 w sposób Uroczysty podziękujemy Bogu za Jego Dom w naszej wspólnocie – śpiewając uroczyste Te Deum i odprawiając Mszę św. w języku łacińskim.

Kalendarz liturgiczny:
Wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i otaczamy modlitwą.

Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła Rodzinom z Wielkich Dróg oraz ofiarę 500 zł. złożoną na Kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą świątynię polecamy rodzinom Wielkich Dróg: Rzeszótko, Rzeszótko, Frączyk, Frączyk, Bębenek, Ciernia, Skrzyńska, Skrzyńska, Wanat, Majerańczyk, Mazurek, Mazurek.
Dziękujemy za ofiary złożone na kościół w minionym tygodniu – od dwóch rodzin z Wielkich Dróg 700 zł., od rodziny z Paszkówki 100 zł. i od Róż Różańcowych 300 zł. Bóg zapłać!

Podczas XIX Dnia Papieskiego zebraliśmy na wsparcie młodzieży 3 109 zł. Bóg zapłać za ofiary!

W sobotę Msza św. za seniorów Paszkówki o godz.17.00, a następnie spotkanie w Domu Kultury. Natomiast w niedzielę przyszłą o godzinie 9.30 Msza św. w intencji Seniorów Bęczyna i spotkanie w Domu Strażaka.

Rodzina z Brzeźnicy zwraca się do nas z prośbą o wsparcie finansowe, potrzebne na lekarstwa i operację ciężko chorego ojca rodziny walczącego z glejakiem. Po Mszach św. w przyszłą niedzielę będzie zbiórka ofiar do puszek.