Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą

29 Niedziela zwykła 16.10.2022

Dzisiaj przeżywamy XXII Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na stypendystów „Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
W ramach obchodów Dnia Papieskiego zapraszamy na godz. 18.00 do kawiarenki parafialnej na pokaz filmu dokumentalnego „Opowiem wam o moim życiu”. Jest to zbiór archiwalnych nagrań w których Jan Paweł II opowiada o swoim życiu, od dzieciństwa aż do służby na Stolicy Piotrowej. Zachęcamy do włączenia się w obchody Dnia Papieskiego. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

Kalendarz Liturgiczny:
Poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
Wtorek – Święto św. Łukasza, ewangelisty
Czwartek – Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, patrona archidiecezji
Sobota – Uroczystość św. Jana Pawła II – patrona małopolski

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiane są w naszym kościele w tygodniu o godz. 17.30, a w sobotę i niedzielę o godz. 16.30.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom z Paszkówki i ofiarę 400 zł złożoną na kwiaty i kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom Paszkówki: Byrgiel, Gnojek, Mirek, Cichoń, Orzechowski, Woliński, Hoszman, Kowalcze, Bańdo, Wysogląd .
O posprzątanie kościółka prosimy rodziny: Chodurek, Żmuda, Sekuła.
2. Podziękowanie za ofiary złożone w tym tygodniu na prace remontowe w kościele: 440 zł od Róż Różańcowych, 100 zł od rodziny ze Sosnowic oraz 100 zł przelane na konto parafii. Bóg zapłać!
3. Przyjmujemy na wypominki za dusze naszych bliskich zmarłych roczne oraz jednorazowe na cmentarzu.
4. Spotkanie Rady Parafialnej w czwartek po Mszy św, na wikarówce.
5. Pożegnaliśmy w tym tygodniu z naszej wspólnoty śp. Witolda Śliwę, śp. Piotra Morek – polecajmy ich duszę Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie…