Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą

XXVII Niedziela Zwykła – 6.10.2019


Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 procesja Różańcowa do 5 ołtarzy – nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 16.30
Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – wspomnienie NMP Różańcowej;
Środa – Święto błogosławionego Wincentego Kadłubka, biskupa.


Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!” Po Mszach św. będzie zbiórka ofiar na żywy pomnik św. Jana Pawła II, na wsparcie dla młodzieży uzdolnionej.


Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.


Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła Rodzinom z Wielkich Dróg oraz ofiarę 400 zł. złożoną na Kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą świątynię polecamy rodzinom Wielkich Dróg: Urban, Kowalówka, Gworek, Gworek, Kowalówka, Śliwa, Śliwa, Malec, Malec, Kącki, Ciernia.
Dziękujemy za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu – od dwóch rodzin z Wielkich Dróg 400 zł. od dwóch rodzin z Paszkówki 300 zł. Bóg zapłać!


„ Orla Straż”, która organizuje pomoc dla chrześcijan w Iraku zebrała w naszej parafii w ubiegłą niedzielę 8330 zł. 20 dolarów, 12 euro i 50 koron norweskich. Bóg zapłać za ofiary!


Ks. Mirosław Cichoń będzie odprawiał kolejne przyjęte intencje Mszy św. pogrzebowych za śp. + Helenę Bobula, + Józefa Smajek, + O. Józefa Antosa, + Andrzeja Kubarek – terminy odprawiania są do odebrania w zakrystii.


W tym tygodniu chcemy rozprowadzić zeszyty na jesienną zbiórkę ofiar na prace przy naszym kościele – prosimy także o zabranie zeszytów na swoje rejony z zakrystii.


Serdecznie zapraszamy do włączenia się w obchody Dnia Papieskiego. W sobotę 12 października Parafialny Uczniowski Klub Sportowy POBIEDR zaprasza mieszkańców naszej parafii oraz członków klubu do wzięcia udziału w corocznym biegu przełajowym z Sosnowic do Paszkówki. Zapisy i rozpoczęcie o godz. 9-tej przy kościółku w Sosnowicach, a meta na rynku w Paszkówce.
Natomiast w niedzielę 13 października o godz. 18.00 zapraszamy do kościoła na koncert zespołu A!Niebo. Z liczącym prawie 30 instrumentlistów i wokalistów chórem wystąpi gościnnie nasza schola Perełki Maryi. Na zakończenie koncertu i obchodów Dnia Papieskiego muzycy zaproszą publiczność do wspólnego zaśpiewania „Barki”. Szczegóły wydarzeń na plakatach i stronie internetowej.