Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia parafialne
XXVII Niedziela Zwykła 8.10.2023

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. Dzisiaj procesja Różańcowa do 5 ołtarzy po Mszy św. o godz. 9.30. Nie będzie nabożeństwa różańcowego po południu o godz. 16.30.

Kalendarz Liturgiczny:
Poniedziałek – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa
Piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy obfitości Łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom z Wielkich Dróg oraz ofiarę 500 zł, złożoną na kwiaty i potrzeby kościoła. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom Wielkich Dróg: Nowak, Czarny, Job, Lempart, Zając, Lelek, Lelek, Bednarz, Bednarz, Szlachetka.
O posprzątanie Kościółka prosimy Rodziny: 3 rodziny Pamuła.
2. Dziękujemy za ofiary złożone w kopertach na prace remontowe w naszym kościele: 200 zł od dwóch rodzin z Wielkich Dróg oraz 250 zł przelane na konto parafii od dwóch rodzin. Bóg zapłać za ofiary!
3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej, wszystkie szkoły, będzie w piątek o godz. 16.45.
4. „Ekstremalny Różaniec” z kaplicy na Drabożu do Kalwarii Zebrzydowskiej będzie w sobotę. Wychodzimy o godz. 8.30. Zapisy na powrót busem w zakrystii.
5. Można już składać na wypominki jednorazowe i roczne za naszych bliskich zmarłych. Modlimy się przed Mszą o godz. 6.45, 9.30, 11.15 i w Sosnowicach 8.15.
6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Papieski z tej okazji gościć będziemy w naszej parafii ks. Andrzeja Polichta, Salezjanina z Żytomierza wraz z młodzieżą ”wolontariatem misyjnym”. Będzie głosił Słowo Boże, a młodzież będzie zbierać ofiary do puszek na dzieło Nowego Tysiąclecia i pomoc dla dzieci w szkole w Żytomierzu.
7. W ramach obchodów Dnia Papieskiego, o godz. 18.00, zapraszamy do kawiarenki parafialnej na film o encyklice Jana Pawła II „Evangelium Vitae” o wartości i nienaruszalności życia ludzkiego, z której zaczerpnięte jest hasło tegorocznego Dnia Papieskiego. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej parafii.