Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Pożegnanie księdza wikariusza Marka

Po pięciu latach posługi, naszą parafię opuszcza ks. Marek Ślęczka. W czwartek 17 sierpnia pożegnaliśmy go uroczyście w czasie Mszy św. i nowenny o godz. 18.00. Ksiądz Marek był z nami pięć lat i zaskarbił sobie w tym czasie  sympatię parafian, o czym świadczyła obecność bardzo wielu parafian na pożegnalnej Mszy świętej.

W imieniu całej parafii za posługę w naszej parafii w ciepłych słowach podziękowała Rada Parafialna. Podziękowania i zapewnienia o modlitwie złożyły również grupy parafialne; Chór Parafialny, Oaza Rodzin, Służba Liturgiczna, Schola Parafialna, Apostolat Modlitwy za Kapłanów „Margaretki”, Parafialny Uczniowski Klub Sportowy POBIEDR oraz dyrekcja i uczniowie Szkoły Podstawowej w Paszkówce.

Również ksiądz proboszcz podziękował za posługę w parafii księdzu Markowi, podkreślając jego zaangażowanie w głoszeniu homilii, spowiadaniu i katechizowaniu dzieci, jak również dorosłych w czasie prowadzonych Katechez dla Dorosłych. 

W kazaniu ks. Marek przypomniał słowa Chrystusa, nawiązując do służby kapłana, który sieje, ale kto inny już zbiera plony, a Chrystus daje wzrost. 

Księże Marku, dziękujemy za posługę w naszej parafii i obiecując modlitwę, życzymy błogosławieństwa Bożego na dalszej drodze służby Bogu i człowiekowi!