Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Życzenia na Wielkanoc 2022

Szanowni Goście, Drodzy Parafianie!

Wieść o Zmartwychwstaniu Pana Jezusa przemieniła Apostołów i napełniła ich ogromną radością. Niech ta radość będzie także Waszym udziałem. Niech Pokój, który po Swoim Zmartwychwstaniu ogłosił Chrystus całemu światu na stałe zagości w naszych sercach. 
Przeżywamy czas wielkanocnego uwielbienia Boga i wyśpiewujemy radosne Alleluja! 
Dzisiaj pragniemy doświadczyć Jego Zmartwychwstania. 
Drogą powrotu do Boga jest Miłość. Miłość Chrystusowego Krzyża, Jego cierpienia i śmierci, Miłość, która każe powiedzieć przepraszam i przymusza do podania wyciągniętej dłoni. Miłość, która doprowadza do sakramentalnego Pojednania i Pokuty, Miłość, która sprawia, że stajemy się inni, lepsi, zwycięscy.
Każdy więc, kto przyjmie swoim sercem Bożą prawdę i ustami wyzna, że Jezus Chrystus „prawdziwie umarł i zmartwychwstał” otrzyma wielką łaskę… i odnajdzie światło na dalszej drodze życia.
I tego Wam wszystkim życzymy Drodzy Parafianie i wszyscy mili Goście! 
  
W ten Wielkanocny poranek, kiedy okazuje się, że grób Pana Jezusa jest pusty, niech ustąpią Wasze lęki i obawy, niech w Waszej codziennej pracy nie będzie rzeczy niemożliwych… 

Wszyscy stańmy się wiernymi i gorliwymi świadkami Chrystusa Zmartwychwstałego i budujmy „nową rzeczywistość” opartą na Prawdzie, Miłości i Pokoju.  

ks. Proboszcz i ks. Marek