Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Dzieci z trzecich klas otrzymały poświęcone różańce

Dzieci z trzecich klas przygotowujące się do pierwszej komunii otrzymały różańce. Po niedzielnej Mszy św. o godz. 11.15 różańce zostały poświęcone i wręczone dzieciom.

Od tego dnia modląc się już na swoim różańcu dzieci będą mogły uczestniczyć w październikowych nabożeństwach różańcowych, na które serdecznie zapraszamy.

Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w naszym kościele w tygodniu o godz. 17.30, a w sobotę i niedzielę o godz. 16.30. Tym razem modlimy się razem z dziećmi pisząc „List dla M” list do nieba, do Matki Bożej.  Każde dziecko otrzyma plansze, którą będzie wypełniało,  przyklejając specjalnie przygotowane obrazki.

„List dla M.” to nasza październikowa propozycja dla najmłodszych, poprzez którą chcemy zachęcać do wytrwałego odmawiania modlitwy różańcowej i regularnego uczestniczenia w parafialnych nabożeństwach. Chociaż tradycyjne listy zostają stopniowo zastępowane innymi środkami komunikowania i przekazywania informacji, my jednak podczas tegorocznego Różańca będziemy chcieli wspólnie z dziećmi stworzyć szczególny list adresowany do Matki Bożej. Każdy kolejny dzień przynosić będzie kolorowe uzupełnienie treści tego listu, która na koniec stanie się modlitwą. Będzie można przesyłać ją „przesyłać” naszej Mamie, która jest w niebie i to nie tylko w miesiącu październiku. /mały gość niedzielny/