Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Filmoteka PROMYCZKA dla najmłodszych udostępniona gratis

Zapraszamy do bezpłatnego korzystania z Filmoteki PROMYCZKA.
Filmoteka to zbiór religijnych i nie tylko, filmów animowanych, które z myślą o najmłodszych tworzy Wydawnictwo PROMYCZEK.
Po założeniu bezpłatnego konta na platformie VOD.PROMYCZEK.PL można oglądać wszystkie umieszczone tam filmy.

Wydawnictwo PROMYCZEK jest jedną z nielicznych katolickich oficyn w Polsce (jeśli nie jedyną), która całość swojej oferty kieruje wyłącznie do dzieci. Zespół pracowników stanowi zaledwie osiem osób, ale z wydawnictwem w różnej formie współpracuje liczne grono wspaniałych fachowców, animatorów kultury, humanistów, teologów i wychowawców. Te osoby nie tylko podejmują się zadań z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem, ale w tworzone dzieła wkładają całe serce. Dzięki nim wydawnictwo może z sukcesem rozwijać swoją działalność w trzech obszarach: jako wydawca miesięcznika dla dzieci Promyczek Dobra, organizator koncertów i wydawca płyt zespołu Promyczki Dobra oraz producent i dystrybutor religijnych filmów dla dzieci.

Portal VOD.PROMYCZEK.PL powstał w ramach projektu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kultura w sieci” i jest bezpłatnie dostępny dla wszystkich użytkowników internetu. Zachęcamy do korzystania z Filmoteki Promyczka i polecanie go swoim znajomym.

źródło: Wydawnictwo PROMYCZEK