Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na II Niedzielę zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę zwykłą – 17.01.2021

W kalendarzu liturgicznym:
Wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
Czwartek – wspomnienie św. Agnieszki dziewicy i męczennicy. W tym dniu będziemy obchodzili Dzień Babci, a następnego dnia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o kochanych babciach i dziadkach – o żyjących i zmarłych. Oni zawsze mają dla nas dobre słowo, czas i okazywaną nam miłość. Niech nasza pamięć, dobre słowa, modlitwa, przyjęta w ich intencji Komunia Święta będą wyrazem naszej szczególnej miłości.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci modlitewnej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła rodzinom Sosnowic i ofiarę 400 zł złożoną na kościół – Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię prosimy rodziny Sosnowic: Dorosz, Kolasa, Jankowicz, Jankowicz, Adamus, Żak, Machnik, Bułat, Brożek, Zięcik, Zięcik. O posprzątanie Kościółka prosimy rodziny: Lasak, Jasiołek, Westenholz.
2. Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu – 100 zł od rodziny ze Sosnowic, 100 zł od rodziny z Bęczyna oraz 350 zł przelane na konto parafii od trzech rodzin. Bóg zapłać!
3. W przyszłą niedzielę będzie po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na poszkodowanych w Chorwacji, którą nawiedziło trzęsienie ziemi.
4. W zakrystii są do odebrania terminy odprawiania przyjętych intencji Mszy św. pogrzebowych za śp. + Józef Śliwa, + Krzysztof Pawłowski, + Zdzisław Pawłowski, + Bronisława Kowalówka, + Ryszard Kania, + Zofia Grzegorzewska, + Cecylia Opyrchał, + Mieczysław Michalczyk, + Adolf Adasiński, + Marek Wik, + Stefan Grzesiek