Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Muzyczne zakończenie karnawału

Na zakończenie karnawału kawiarenka w Parafialnym Domu Integracji Społecznej wypełniła się muzyką w czasie Walentynkowego Wieczoru w Karnawałowych Rytmach. Był to klimatyczny koncert przy kominku z występami muzyków na żywo. Można było posłuchać pięknie zaaranżowanych piosenek z filmów, bajek oraz przebojów w czasie których w tle były wyświetlane specjalnie na tą okazję zmontowane teledyski oraz teksty wykonywanych utworów. Widzowie żywo reagowali słysząc znane melodie, mogli również wygrać nagrodę, uczestnicząc w losowaniu, spośród wcześniej rozdanych cytatów z piosenek. Miłą niespodziankę sprawiła pani, która przygotowała specjalnie na tą okazję recytację pięknego wiersza Leopolda Staffa o miłości.

O muzyczną atmosferę spotkania zadbali wykonawcy: Katarzyna (gitara, śpiew) i Krzysztof (gitara basowa, śpiew) Babscy, Alicja Kacprzak (śpiew) oraz Agnieszka Wacław (akordeon).

Na koniec ksiądz proboszcz podziękował muzykom i widzom koncertu, żartując, że mamy swoją Piwnice pod Baranami i takie spotkania w niej mogłyby być co miesiąc.

Koncert odbył się w naszej kawiarence parafialnej w sobotę 18 lutego o 18.00.