Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na II Niedzielę Adwentu

II Niedziela Adwentu 3.12.2023
Ogłoszenia parafialne

W adwentowym czasie przygotowania do świąt zapraszamy i zachęcamy do udziału w Roratach. W sposób szczególny dzieci z lampionami, młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

Spowiedź przed świętami Bożego Narodzenia będzie w środę 20.12, a do chorych z komunią św. świąteczną pojedziemy w najbliższą sobotę 16.12 od godz. 8.30 – prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii.

Kalendarz Liturgiczny:
Środa – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy
Czwartek – wspomnienie św. Jana od Krzyża

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy obfitości Łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom z Wielkich Dróg oraz ofiarę 550 zł, złożoną na kwiaty i potrzeby kościoła. Bóg zapłać!
W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom Wielkich Dróg: Ciernia, Śliwa, Stolarz, Barcik, Jankowicz, Lelek, Brożek, Kądzior, Poniedziałek Nawrocki, Szwed.
O posprzątanie Kościółka prosimy Rodziny: Adamczyk, Kalicka, Pawłowska.
2. Dziękujemy za ofiary złożone w kopertach na prace remontowe w naszym kościele: 100 zł od rodziny ze Sosnowic, 200 zł od rodziny z Paszkówki oraz 300 zł przelane na konto parafii od dwóch rodzin. Bóg zapłać!
3. Opłatki na nasze stoły wigilijne można nabywać w zakrystii, a ofiary są przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła.
4. W przyszłą niedzielę młodzież naszej parafii rozprowadzać będzie przed kościołem świece Caritas na nasze stoły – „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”, a które tradycyjnie po Wigilii zanosimy na groby bliskich.
5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy ósmej odwołane – przepraszamy!
6. Pożegnaliśmy w tym tygodniu z naszej wspólnoty śp. Sylwii Kłosoń, śp. Władysławę Bolewską. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj nam wieczne spoczywanie…