Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na II Niedzielę Adwentu

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu – 8.12.2019

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Zapraszamy i zachęcamy do licznego udziału w Roratach, które mają być naszym radosnym oczekiwaniem i przygotowaniem do Świąt. Spotykamy się od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, a w sobotę na godz. 7.00.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.15 odwiedzi naszą parafię św. Mikołaj, który zaprasza wszystkie dzieci po prezenty.

Kalendarz liturgiczny:

Piątek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy;

Sobota – wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana;

Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy Najserdeczniejsze Życzenia i otaczamy modlitwą.

  1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła Rodzinom z Wielkich Dróg oraz ofiarę 500 zł. złożoną na dekoracje świąteczną. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą świątynię polecamy rodzinom Wielkich Dróg: Pardiak, Zięborak, Węgrzecka, Zięborak, Wyka, Wyka, Śliwa, Żmuda, Sumera, Sumera.

  2. Dziękujemy za ofiarę złożoną na kościół w minionym tygodniu 200 zł. od rodziny z Wielkich Dróg. Bóg zapłać!

  3. Podziękowanie dla Pana Józefa Ciepły z Wielkich Dróg z Trzebola za wykonanie stojaków pod choinki do naszego kościoła. Bóg zapłać!

  4. Spowiedź przed Świętami Bożego Narodzenia będzie w naszej parafii w piątek 20 grudnia, a do chorych pojedziemy z Komunią św. świąteczną w sobotę 21 grudnia – prosimy o zapisy w zakrystii.

  5. Od przyszłej niedzieli młodzież naszej parafii rozprowadzać będzie przed kościołem świece Caritas – „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom” – które po Wigilii zanosimy na groby naszych bliskich.

  6. Spotkanie do bierzmowania dla chłopców z klasy szóstej będzie w czwartek o godz. 16.00, a dla dziewczynek w piątek o godz. 16.00.

  7. W zakrystii są do odebrania terminy odprawiania kolejnych przyjętych Mszy św. pogrzebowych za śp. + Józefa Zamysłowskiego, + Stanisława Bobulę, + Barbarę Moskała.

  8. Zarząd Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego POBIEDR, rodzice oraz sympatycy klubu będą rozprowadzać po domach parafii kalendarze na 2020 rok. Zachęcamy, aby przyjąć osoby z kalendarzami i wspomóc działalność parafialnego klubu sportowego.