Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim – 03.03.2021

Dzisiaj nasza adorację Najświętszego Sakramentu w pierwszą niedzielę miesiąca połączmy z adoracją Pana Jezusa w żłóbku, prosząc o błogosławieństwo Bożej Dzieciny na cały rok.
W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu w środę przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli – dzień modlitw w intencji Misji. Msze św. w naszym kościele, jak w niedziele z poświęceniem kadzidła i kredy.
Nie będzie w tym roku Orszaku Trzech Króli z powodu pandemii, będzie tylko uroczyste wejście Trzech Króli do świątyni ze sztandarami.
Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci modlitewnej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła rodzinom Sosnowic i ofiarę 400 zł złożoną na kościół – Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię prosimy rodziny Sosnowic: Zagrobelny, Kucharczyk, Antos, Jewuła, Smajek, Moskała, Moskała, Górka, Frydrych, Pacut. O posprzątanie Kościółka prosimy rodziny: Radoń, Kutermak, Stelmach.

2. Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu – 100 zł od rodziny ze Sosnowic, 200 zł od dwóch rodzin z Wielkich Dróg, 500 zł od dwóch rodzin z Paszkówki, 100 zł od rodziny z Bęczyna oraz 400 zł przelane na konto parafii od trzech rodzin. Bóg zapłać!

3. Na balaskach są wystawione kadzidło i kreda oraz woda święcona, które zabierzemy do domu na rodzinną kolędę.
Dzisiaj lub w Święto Trzech Króli o godz. 16.00 wspólnie ze zgromadzoną całą rodziną przez łącze internetowe pomodlimy się jak jedna Rodzina Parafialna i księża pobłogosławią z Kościoła.
Rodziny same mogą również to uczynić w najodpowiedniejszej porze, kiedy wszyscy będą w domu – pomodlą się całą rodziną, prosząc o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku dla swoich bliskich.
Dzisiaj i w Święto Trzech Króli odprawiamy Msze św. za poszczególne wioski z prośbą o błog. dla naszych parafian w Nowym Roku.

4. W tym tygodniu w pierwszy czwartek miesiąca po Nowennie będzie możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 19.00 z możliwością skorzystania ze spowiedzi.