Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkanocy

II Niedziela Wielkanocy 7.04.2024

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
Jutrzejszy dzień przeżywany jest jako „Dzień Świętości życia”. Na Mszy św. wieczornej będzie możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, którego życie jest zagrożone. Deklaracje do wypełnienia są wystawione przed ołtarzem.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy obfitości Łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom z Bęczyna oraz ofiarę 450 zł, złożoną na dekorację i potrzeby kościoła. Bóg zapłać!
W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom Bęczyna: Morek, Mocała, Kowalska, Garbacz, Dziedzic, Wilk, Wilk, Kowalczyk, Kowalczyk.
O posprzątanie Kościółka prosimy rodziny: Rapij, Knapik, Szarański.
2. Dziękujemy za ofiary złożone na prace remontowe w naszym kościele: 400 zł od dwóch rodzin z Paszkówki, 50 euro od rodziny z Wielkich Dróg oraz 300 zł przelane na konto parafii od rodziny. Bóg zapłać!
3.Parafia organizuje trzydniową pielgrzymkę do Kartuz, Szymbarku, Torunia i Gdańska w dniach od 19 do 21 września. Koszt 720 zł. Zapisy od przyszłej niedzieli. Odwołany został wyjazd do Rumunii z powodu małego zainteresowania.
4. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy do kawiarenki parafialnej, gdzie wyświetlimy reportaże z serii „Każde życie jest cudem”, przedstawiające prawdziwe historie ludzi, którzy dostali szansę na życie, mimo że w świetle obowiązującego prawa kwalifikowali się do aborcji.