Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na II Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą – 16.01.2022

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego, opata
Środa – wspomnienie św. Józefa Sebastian Pelczara, biskupa
Piątek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. W tym dniu będziemy obchodzili Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Pamiętając w modlitwie – dla żyjących wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wstawiennictwa Matki Najświętszej.

Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom z Wielkich Dróg i ofiarę 500 zł złożoną na kwiaty i kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom z Wielkich Dróg: Nowak, Czarny, Job, Lempart, Zając, Lelek, Lelek, Bednarz, Bednarz, Szlachetka. O posprzątanie Kościółka prosimy: Kłaput, Paździor, Migdał.

Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu: 100zł od rodziny z Paszkówki oraz 450 zł przelane na konto parafii od trzech rodzin. Bóg zapłać!

W tym tygodniu na modlitwę i Eucharystię z błogosławieństwem kolędowym na godz. 18.00 zapraszamy:
Poniedziałek (17.01) – Bęczyn – Łysa Góra, Bęczyn Draboż, Jałowce, Bugaj, Paszkówka – Pagorek.
Wtorek – (18.01) – Bęczyn Wieś, od P. Garlej do P. Morek w Remizie oraz pozostałe rodziny, które nie mogły być na błogosławieństwie ze swoimi rejonami.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17-tej zapraszamy na koncert w wykonaniu orkiestry OSP z Sosnowic i naszej scholi „Perełki Maryi”. W czasie koncertu usłyszymy tradycyjne i nowoczesne kolędy i pastorałki, specjalnie przygotowane na ten muzyczny wieczór. Zapraszamy!

W zakrystii są do odebrania terminy odprawiania przyjętych intencji Mszy św. pogrzebowych za śp. + Maria Bujak, + Marię Cichoń, + Adama Kowalcze, + Genowefę Galos, + Krystynę Moskała, + Ewę Szeglowską, + Jana Walo. We wtorek o godz. 14.00 będzie pogrzeb śp. + Józefa Włodarczyk z Paszkówki – polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie…