Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą

XIV Niedziela Zwykła 7.07.2024

Ogłoszenia parafialne

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli
Czwartek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
Piątek – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, bp i męczennika
Sobota – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy obfitości Łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu rodzinom Paszkówki i ofiarę 500 zł na kwiaty i potrzeby kościoła. Bóg zapłać!
W następnym tygodniu troskę o naszą świątynie polecamy rodzinom Paszkówki: Gwóźdź, Toporkiewicz, Jagła, Gacek, Ćwiertnia, Żurek, Antos, Skrzypiec, Wójsik, Pawlik, Skrzypiec, Skrzypiec.
2. Dziękujemy za ofiary złożone w kopertach na prace remontowe w naszym kościele: 200 zł od rodziny z Wielkich Dróg oraz 750 zł przelane na konto parafii od trzech rodzin. Bóg zapłać!
3. Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego w naszej parafii będzie w najbliższy czwartek 11 lipca. Elektro sprzęt składamy od rana do godz. 16.00 na górnym parkingu przy wikarówce. Pozyskane środki z surowców będą przekazane na projekty misyjne.
4. Parafia dziękuje rodzinie Kaniów za nieodpłatne wykoszenie przy naszych parkingach. Bóg zapłać!
5. Pożegnaliśmy w tym tygodniu z naszej wspólnoty śp. Janinę Skaber, śp. Zofię Adamus. W poniedziałek o godz. 14.00 pożegnamy śp. Stefana Malec, a w środę o godz. 16.00 pogrzeb śp. Stanisława Śliwy. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…