Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia parafialne na XV Niedzielę Zwykłą 10.07.2022

Kalendarz Liturgiczny:
Poniedziałek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
Środa – wspomnienie św. pustelników, Andrzeja Świerada i Benedykta
Piątek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
Sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy łask Bożych i opieki Matki Najświętszej

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom z Paszkówki i ofiarę 400 zł na kwiaty
i kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię prosimy rodziny Paszkówki: Sikora, Bobula, Kucharczyk, Ciepły, Bogacz, Bogacz, Kowal, Hajto, Hajto, Szczechowicz, Szczechowicz. O posprzątanie kościółka prosimy rodziny: Ciepły, Pociecha, Pociecha.
2. Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu: 200 zł od rodziny z Wielkich Dróg, 100 zł od rodziny z Paszkówki, oraz 200 zł przelane na konto parafii od rodziny. Bóg zapłać!
3. W tym roku Święto Przemienienia Pańskiego (6 sierpnia) wypada w sobotę i dlatego Uroczystości Odpustowej nie będziemy przenosić na niedzielę. W samo Święto Jezusa Przemienionego, będziemy dziękować za opiekę i prosić o błogosławieństwo dla całej wspólnoty wraz z ks. Marianem Bylicą, byłym proboszczem, który w tym roku przeżywa Jubileusz 50-lecia kapłaństwa. Msze św. w tym dniu będą o godz. 7.00, 9.00 i 11.00.
4. W zakrystii są do odebrania terminy przyjętych Mszy św. pogrzebowych odprawianych poza parafią za śp. Zbigniewa Szczurek.
5. Pożegnaliśmy w tym tygodniu z naszej wspólnoty śp. Bronisława Dorosz – polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Pane, daj mu wieczne spoczywanie…