Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą –  08.09.2019

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – wspomnienie bł. Anieli Salawy;

Czwartek – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi – w tym dniu Msza św. w Kościółku w Sosnowicach będzie o godz. 17.00, a w przyszłą niedzielę Odpust w Kościółku. Suma Odpustowa o godz. 11.30, na której podziękujemy Matce Najświętszej za opiekę nad naszą wspólnotą.

Piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

Sobota – Święto Podwyższenia Krzyża św.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła Rodzinom z Wielkich Dróg oraz ofiarę 550 zł. złożoną na Kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą świątynię polecamy rodzinom Wielkich Dróg:

Wąsiołek, Torba, Czopek, Dyrga, Kowalczyk, Kamyczura, Holik, Kudła, Pacut, Surówka i Zwierz.

Dziękujemy za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu – od rodziny z Bęczyna 200 zł. i od rodziny ze Sosnowic 200 zł. Bóg zapłać!

Po wakacyjnej przerwie scholka parafialna „Perełki Maryi” rozpoczyna swoje spotkania. Zapraszamy dziewczynki od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Spotkania odbywają się w soboty od godz. 9.00 do 11.00. Pierwsze spotkanie będzie w sobotę 21 września. 

Zapraszamy w piątek na godz. 20.00 do sali na Wikarówce na katechezę dla dorosłych. Chcemy zachęcić do tej formy spotkań dorosłych naszych Parafian. Katechezy odbywać się będą w drugi i czwarty piątek miesiąca. Będą miały formę spotkań z Pismem Świętym i Katechizmem Kościoła Katolickiego. Serdecznie zapraszamy Rodziców i wszystkich, którzy chcą czegoś więcej dla umocnienia swojej wiary. Katechezy poprowadzi ks. Wikariusz Marek Ślęczka.