Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XXIV Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 13.09.2020

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek  – Święto Podwyższenia Krzyża św.

Wtorek – wspomnienie NMP Bolesnej

Środa – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa

Piątek – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona polskiej młodzieży. Z tej okazji w naszym kościele będzie w piątek o godz. 18.00 Msza św. na rozpoczęcie przygotowania do bierzmowania, na która zapraszamy młodzież klasy szóstej, siódmej i ósmej wraz z rodzicami.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci modlitewnej.

Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła rodzinom Paszkówki – Starej Wsi i ofiarę 700 zł złożoną na kościół – Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię prosimy rodziny Paszkówki: Warmuz, Czyżowski, Czyżowski, Czyżowski, Polus, Lurie, Torba, Znaj, Cichoń, Dyrga. O posprzątanie Kościółka na następną niedzielę prosimy rodziny ze Sosnowic: Bednarz, Bujak, Pakońska.

Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu: 200zł od rodziny z Bęczyna, 200 zł od rodziny z Wielkich Dróg oraz 100 zł od rodziny z  Paszkówki oraz 100 zł przelane na konto parafii. Bóg zapłać!

Dziękujemy za ofiary z ubiegłej niedzieli zebrane do puszek na wsparcie organizowanej pomocy dla potrzebujących z naszej wspólnoty – zebraliśmy 5482 zł 50 gr i 10 Euro. Bóg zapłać!

W zakrystii są do odebrania terminy odprawiania przyjętych Mszy św. pogrzebowych za śp. + Jana Bułat, + Zofii Leńczowskiej, + Ludwika Galos, +Pauliny Garbacz, + Grażyny Więcek, + Andrzeja Kasiarz, + Anny Szydłowskiej,  + Stanisławy Lelek, + Józefa Moskały, + Anny Zięcik.