Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XXIV Niedzielę Zwykłą

XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019
Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – wspomnienie św. męczenników Korneliusz i Cypriana;
Środa – wspomnienie św. Stanisława Kostki, zakonnika – patrona dzieci i młodzieży. Uroczystą Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczną w tym dniu swoje przygotowanie do bierzmowania klasy szóste, siódme i ósme. Zapraszamy!
Piątek – wspomnienie św. Andrzeja Kim i towarzyszy, męczenników koreańskich;
Sobota – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła Rodzinom z Wielkich Dróg oraz ofiarę 650 zł. złożoną na Kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą świątynię polecamy rodzinom Wielkich Dróg: Dłużewska, Kucharczyk, Łukasiewicz, Rybska, Ciepły, Ciepły, Łukasik, Widłak, Cymerkiewicz, Widłak.
Dziękujemy za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu – od rodziny z W. Dróg 200 zł. od rodziny z Paszkówki 100 zł. od rodziny ze Sosnowic 50 zł. oraz 300 zł. przelane na konto parafii. Bóg zapłać!

Po wakacyjnej przerwie scholka parafialna „Perełki Maryi” rozpoczyna swoje spotkania. Zapraszamy dziewczynki od pierwszej klasy szkoły podst. Spotkania odbywają się w soboty od godz. 9.00 do 11.00. Pierwsze spotkanie będzie w sobotę 21 września.

Sołtys i Rada Sołecka Sosnowic zaprasza na Zebranie Wiejskie w sobotę 21 września o godz. 17.00 w Wiejskim Domu Kultury.

Spotkanie Oazy Rodzin Domowego Kościoła wraz z utworzonym nowym kręgiem będzie 28 września w sobotę o godz. 18.00 w salce na wikarówce.

Chór parafialny będzie maił swoją pierwszą próbę po wakacyjnej przerwie w poniedziałek o godz. 19.00 – zaprasza wszystkich nowych chętnych do śpiewania i dzielenia się swoimi talentami.

Parafialny Uczniowski Klub Sportowy POBIEDR zaprasza w przyszłą niedzielę 22 września na uroczystość zakończenia II etapu rozbudowy Centrum Rekreacyjno-Turystycznego w Bęczynie. Rozpoczęcie o godzinie. 14.00. Więcej informacji na plakatach i stronie internetowej klubu.

W zakrystii są do odebrania terminy odprawiania przyjętych Mszy św. pogrzebowych za śp. + Wandę Hyla, + Annę Morek, + Augustyna Pacułt, + Józefa Babskiego.

Pogrzeb śp. Jana Bułat będzie we wtorek o godz. 15.00 Polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu, a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie…