Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą 17.10.2021

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – święto św. Łukasza Ewangelisty
Środa – Uroczystość św. Jana Kantego, patrona Archidiecezji
Piątek – Uroczystość św. Jana Pawła II, głównego patrona małopolski

Pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy” obchodzony będzie za tydzień Światowy Dzień Misyjny. Jest on organizowany w całym Kościele w przedostatnią niedzielę października.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom z Wielkich Dróg i ofiarę 550 zł złożoną na kwiaty i kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom z Wielkich Dróg: Buliński, Stańczyk, Łyczak, Łyczak, Hajto, Pachel, Hajtos, Hajtos, Gibek, Opyrchał, Balcer. O posprzątanie kościółka prosimy rodziny: Wójcik, Bienias, Parszywka.

Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu: 100 zł od rodziny z Krakowa, 200 zł od dwóch rodzin z Paszkówki oraz 600 zł przelane na konto parafii od dwóch rodzin. Bóg zapłać za ofiary!

W ubiegłą niedzielę podczas Dnia Papieskiego na młodzież „Żywy pomnik św. Jana Pawła II”  zebraliśmy 2393 zł i 20 gr. Bóg zapłać za ofiary!

Katecheza Dorosłych w najbliższy piątek (22.10) o godz. 20.00 na wikarówce. Zapraszamy!

Zapraszamy  dzieci do międzynarodowej modlitwy “MILION DZIECI MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU”. Tak nazywa się kampania, która co roku 18 października gromadzi dzieci na całym świecie na modlitwie różańcowej w intencji jedności i pokoju. W 2020 roku do kampanii, pomimo pandemii, przystąpiło ponad pół miliona dzieci na całym świecie. Był to historyczny rekord. W Polsce w tym dniu modliło się prawie 70.000 dzieci – umieszczając nasz kraj na 1-szym miejscu wśród 136 uczestniczących państw. Drugi pod względem liczebności modlących się dzieci był Meksyk.