Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą 27.09.2020

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – wspomnienie św. Wacława, męczennika
Wtorek – Święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
Środa – wspomnienie św. Hieronima
Czwartek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Rozpoczynamy w tym dniu nabożeństwa różańcowe – Matkę Bożą Różańcową będziemy prosić w intencji naszych rodzin, dzieci i młodzieży oraz o ustanie epidemii – nabożeństwo odprawiać będziemy w tygodniu o godz. 17.30, a w sobotę i niedzielę o godz. 16.30.
Dzieci będą przychodzić szkołami: w poniedziałki – Sosnowice, wtorki – Paszkówka, środy – Wielkie Drogi, czwartki – klasy trzecie, które przygotowują się do pierwszej komunii, a w piątki – klasy czwarte, które przystąpiły do I-ej komunii św. w tym roku.
Zapraszamy wszystkich do udziału i wspólnej modlitwy.
Piątek – wspomnienie św. Aniołów Stróżów. Przypada w tym dniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30 i po południu od 17.00 do 18.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub kancelarii.
Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci modlitewnej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła rodzinom Paszkówki – Posmykowa i ofiarę 550 zł. złożoną na kościół – Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię prosimy rodziny Paszkówki: Siewierska, Pernal, Smajek, Smajek, Smajek, Boguś, Jucha, Kulig, Wyroba, Smajek. O posprzątanie kościółka na następną niedzielę prosimy rodziny ze Sosnowic: Bartczak, Dobżycka, Kolasa.
2. Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu: 200 zł od dwóch rodzin z Bęczyna, 100 zł od rodziny z Paszkówki, 500 zł od dwóch rodzin z Wielkich Dróg oraz 300 zł przelane na konto parafii. Bóg zapłać!
3. Ukazał się nowy miesięcznik dla dzieci „Staś” z ciekawym artykułami, grami i kolorowankami dla dzieci w cenie 8 zł. Miesięcznik można odebrać z zakrystii i zapisać się na prenumeratę w następną niedzielę.