Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia parafialne
XXVI Niedziela Zwykła 1.10.2023

Dzisiaj rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Będziemy się modlili w tygodniu o godz. 17.30, a w sobotę i niedziele o godz. 16.30. Zapraszamy i zachęcamy do udziału wszystkich, a szczególnie dzieci pierwszokomunijne i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
Będziemy się modlili za Kościół i Ojczyznę do czego zachęca nas Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski. (List Metropolity Krakowskiego…)

Kalendarz Liturgiczny:
Poniedziałek – wspomnienie św. Aniołów Stróżów
Środa – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
Czwartek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej adoracja w ciszy z możliwością spowiedzi do godz. 20.00
Piątek – pierwszy miesiąca października. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30 i po południu od 17.00 do 18.00. Prosimy o zgłaszanie chorych na pierwszy piątek w zakrystii lub kancelarii.
Sobota – wspomnienie NMP Różańcowej. Z tej okazji procesja do 5 ołtarzy będzie w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.30.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy obfitości Łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom z Wielkich Dróg oraz ofiarę 550 zł, złożoną na kwiaty i potrzeby kościoła. Bóg zapłać!
W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom Wielkich Dróg: Majerańczyk. Mazurek, Grzesiek, Grzesiek, Malinowska, Wilk, Brzezińska, Adamus, Suter, Adamus.
O posprzątanie Kościółka prosimy Rodziny: Dziedzic, Ostrowska-Jacak, Grzesiek.
2. Dziękujemy za ofiary złożone w kopertach na prace remontowe w naszym kościele: 400 zł od dwóch rodzin z Paszkówki, 200 zł od rodziny ze Sosnowic oraz 450 zł przelane na konto parafii od dwóch rodzin. Bóg zapłać za ofiary!
3. W zakrystii prosimy o dbiór zeszytów na swoje rejony, na jesienną zbiórkę ofiar, na prowadzone prace remontowe w naszym kościele. Bóg zapłać!
4. „Ekstremalny Różaniec” z kaplicy na Drabożu do Kalwarii Zebrzydowskiej będzie w sobotę 14 października.