Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XXVIII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykłą 11.10.2020

W dzisiejszą niedziele przeżywamy XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”, a ofiarami składanymi do puszek po Mszach św. wspieramy dzieło budowy „żywego pomnika” św. Jana Pawła II  niezamożnej, zdolnej młodzieży z wiosek i miasteczek naszej Ojczyzny.

Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego

Czwartek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i Doktora kościoła

Piątek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny, a ofiary są przeznaczone na cele misyjne.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o pamięci modlitewnej.

Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła rodzinom Paszkówki i ofiarę 430 zł złożoną na kościół – Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię prosimy rodziny Paszkówki: Morek, Ślusarczyk, Morawa, Zamysłowska, Morek, Augustyniak, Kręcioch, Graca, Badura, Zielińska. O posprzątanie Kościółka na następną niedzielę prosimy rodziny: Adamus, Machnik, Bułat.

Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w kopertach w minionym tygodniu: 600 zł od dwóch rodzin z Wielkich Dróg, 300 zł od rodziny z Paszkówki, 100 zł od rodziny ze Sosnowic oraz 300 zł przelane na konto parafii od dwóch rodzin. Bóg zapłać!

Można składać na wypominki roczne i jednorazowe. Modlimy się za naszych zmarłych przed Mszą św. o godz. 6.30, 9.00, 11.15 i w Kościółku przed Mszą św. o godz. 8.15.

Pożegnaliśmy z naszej wspólnoty w ostatnich dniach śp. Władysławę Mocała, + Andrzeja Bednarz, + Marię Wędzicha, + Marię Łęcką, a w poniedziałek pożegnamy o godz. 15.00 + Tadeusza Zwierz – polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.