Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Orla Straż niesie pomoc ofiarom terroryzmu na Bliskim Wschodzie

W niedzielę gościliśmy przedstawiciela fundacji Orla Straż pomagającej ofiarom terroryzmu na Bliskim Wschodzie. W czasie wszystkich mszy św. oraz w czasie popołudniowego spotkania w kawiarence, można było dowiedzieć się na czym polega działanie fundacji, wysłuchać poruszających historii ludzkich tragedii i poznać w jaki sposób Orla Straż przynosi nadzieję nawet w beznadziejnych sytuacjach.

Warto wejść na stronę fundacji, poczytać, poznać, wesprzeć ich modlitwą, a jeśli ktoś da radę, to także datkiem, który może uratować czyjeś życie.

Misją Fundacji Orla Straż jest pomoc ofiarom terroryzmu na Bliskim Wschodzie.

Wspieramy rodziny, które straciły bliskich, dom oraz dorobek całego życia w wyniku najazdu terrorystów z ISIS. Chcemy pomóc im w powrocie do normalnego życie, jakie wiedli przed wojną, wywołaną przez islamskich fundamentalistów. Realizujemy nasze działania m.in. przez odbudowę zniszczonych miejsc pracy, wspieranie edukacji wdów i sierot oraz pomoc rozwojową udzielaną w bardzo szerokim zakresie. Nie mamy jednej, ustalonej dziedziny, w której się specjalizujemy, ponieważ dostosowujemy swoje działania do aktualnych potrzeb poszkodowanych społeczności.