Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Podziękowanie za udział w akcji „Niepodległa do hymnu”

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli 11 listopada na rynek w Paszkówce, aby wziąć udział w akcji  „Niepodległa do hymnu” i wspólnie zaśpiewać Mazurka Dąbrowskiego.

Poniżej tekst podziękowania i grafika, jakie otrzymaliśmy z biura „Niepodległa” za udział w akcji „Niepodległa do hymnu”.

Szanowni Państwo,

bardzo dziękujemy za udział w akcji „Niepodległa do hymnu”. Dzięki Państwa zaangażowaniu cała Polska 11 listopada 2023 r. rozbrzmiała melodią Mazurka Dąbrowskiego. W tym roku śpiewaliśmy w setkach miejsc w Polsce i za granicą. Braliśmy udział w oficjalnych uroczystościach centralnych i lokalnych, śpiewaliśmy kameralnie, w małych grupach i większych wspólnotach naszych miast i gmin, wśród najbliższej rodziny i z sąsiadami. Daliśmy w ten sposób kolejny raz świadectwo wspólnoty, która potrafi się zjednoczyć i radośnie uczcić Narodowe Święto Niepodległości.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku także dołączą Państwo do wspólnego śpiewania Mazurka Dąbrowskiego i wezmą udział w akcji „Niepodległa do hymnu”. Do usłyszenia za rok!

Biuro „Niepodległa”